شرکت اجداد سپیدان کوثر، یکی از بزرگترین شرکت های فعال در حوزه دام سبک در کشور می باشد و دارای اعتبار در این صنعت است. نظر به درخواست مشتریان و رویکرد تامین غذای سالم برای مردم این سرزمین، اقدام به خرده فروشی محصولات خود برای همه ی مردم نموده است. سفارشات شما از مزارع مختلف این شرکت تامین و بدون واسطه به دست شما می رسد.

خیر نیازی به عضویت در سایت وجود ندارد. پس از انتخاب محصول و ورود به صفحه ی تسویه حساب، می توانید با پر کردن مشخصات خود محصول خود را سفارش دهید.

ما همیشه آماده خدمت رسانی به شما هستیم. سفارشات شما درساعت اداری روز بعد پردازش شده و در موعد اعلام شده تحویل خواهد شد.

پاسخ: علاوه بر سابقه ، تجربه و محتوای غنی وب سایت ، دارا بودن نماد اعتماد الکترونیکی یک ستاره به این کسب و کار رسمیت و اعتبار می‏‌بخشد. نماد اعتماد الکترونیکی توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت پس از بررسی فروشگاه اینترنتی و تطابق نحوه عملکرد آن با قوانین، اعطا می‏‌شود و کسب و کار اینترنتی دارای نماد به صورت مداوم تحت بررسی این سازمان قرار دارد. برای اطمینان بیشتر شما می‏‌توانید در صفحه اصلی وب سایت با کلیک روی نماد از جعلی نبودن آن اطمینان پیدا کنید.

همچنین وب سایت با بیش از ۸ سال سابقه فعالیت و تحویل موفق سفارشات به بیش از صدها هزار مشتری و ارائه خدمات مورد انتظار مشتریان، سابقه درخشانی از فعالیت خود ایجاد نموده و همواره به عنوان برند پیشرو در زمینه تجارت الکترونیک نزد مشتریان، نهادهای نظارتی و زنجیره های عرضه کالا شناخته شده است. بنابراین با خیال آسوده سفارش خود را ثبت کنید و از خدمات منحصر به فرد میهن استور استفاده کنید. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید به صفحه درباره ما مراجعه نمایید.

کالاهایی که موجودی آنها به پایان رسیده تا زمان شارژ مجدد امکان ثبت سفارش را ندارند. امیدواریم هیچ وقت با این موضوع مواجه نشویم و شما دست خالی از فروشگاه ما خارج نشوید.

سفارش شما تا قبل از مرحله پردازش و تامین (به خصوص درباره محصولاتی شبیه گوشت) امکان لغو دارد و مبلغ پرداختی طی ۷۲ ساعت به حساب شما عودت داده خواهد شد. اما محصولاتی که سفارش آنها انجام و در مرحله ارسال قرار داشته باشند قابل لغو نخواهند بود.

سفارش شما پس از پرداخت اینترنتی نهایی شده و همکاران ما با شما برای هماهنگی های بعدی تماس خواهند گرفت و یا به شما پیامک ارسال می شود و شما در جریان همه ی جزئیات خواهید بود.

آیا سوالی دارید ؟؟؟؟

در صورتی که سوال شما در سوالات بالا موجود نیست می توانید سوال خود را برای ما ارسال کنید تا در کمترین زمان پاسخ دریافت کنید.